dobavki-v-beton-pigment-kraska-dlya-betona-effex-chemtech-bayern1У новому сезоні 2016 р. раді представити Вашій увазі нову лінійку високоякісних спеціальних вдосконалених матеріалів та допоміжних засобів для виробництва бруківки методом вібропресування та бетонних виробів вцілому від компанії-виробника CHEMTECH BAYERN GmbH, які пройшли випробування в лабораторних та промислових умовах на цілій низці великих виробництвах вібропресованих та бетонних виробів в Німеччині, в Республіці Польща та в Україні, а саме:

Детальніше: Пропозиція від компанії CHEMTECH BAYERN GmbH на сезон 2016 р.

plastifikator-lithoflux-568-fmКомпанія CHEMTECH BAYERN GmbH пропонує LITHOFLUX 568 (FM), (ЛІТХОФЛУКС 568 (ФМ)) - високоякісний суперпластифікатор для бетону з високим раннім набором міцності. Області застосування: LITHOFLUX 568 (FM) спеціально розроблений для застосування у високоякісних збірних залізобетонних конструкціях, а також дуже добре себе зарекомендував при застосуванні для виготовлення вібролитих бетонних виробів (LITHOFLUX 240 (FM), LITHOFLUX 568 (FM)).

Детальніше: Високоякісний суперпластифікатор для бетону з високим раннім набором міцності

Pigmenty effex chemtech bayern1Пропонуємо Вам високоякісні пігменти залізо-оксидні виробництва компанії CHEMTECH BAYERN GmbH (Німеччина): Effex Black 365 - пігмент чорний залізо-оксидний; Effex Brown 655 - пігмент коричневий залізо-оксидний; Effex Brown 686 - пігмент коричневий залізо-оксидний; Effex Red 120 - пігмент червоний залізо-оксидний; Effex Red 130 - пігмент червоний залізо-оксидний; Effex Yellow 420 - пігмент жовтий залізо-оксидний; Effex Yellow 960 - пігмент жовтий залізо-оксидний

Детальніше: Карта кольорів базових залізо-оксидних пігментів Effex Chemtech Bayern

plastyfikator12Мета експерименту: в процесі приготування бетонної суміші використовуємо хім. добавку представників організації комплексна добавка CH4 для зменшення утворень солей на поверхні готової продукції в процесі витримки на складі, при цьому не погіршити фізико-механічні властивості продукції. Основний шар - комплексна добавка CH4 (0,8%) = 3,440 dкг від цементу на 1 м3. Облицювальний шар - комплексна добавка CH4 (0,8%) = 4,080 dкг від цементу на 1 м3.

Детальніше: Промислові випробування комплексної добавки CH4

gidrofobizaciya-betona-ch4Випробування хімічної добавки CH4 в вібропресованих бетонних виробах в промислових умовах. Мета експерименту: в процесі приготування бетонної суміші використовуємо хімічну добавку представників організації комплексну добавку CH4 для зменшення утворень солей на поверхні готової продукції в процесі витримки на складі, при цьому не погіршити фізико-механічні властивості продукції.

Детальніше: Випробування хімічної добавки CH4 виробництва Chemtech Bayern GmbH