Made-in-Germany-m1За понад століття лейбл "зроблено в Німеччині" переживав злети і падіння, однак попри всі скандали він залишається своєрідним знаком якості німецьких товарів і послуг. Насправді лейбл "Made in Germany" - не німецький винахід. Він з'явився завдяки британцям: ухвалений у Лондоні 23 серпня 1887 року закон вимагав, щоби кожна індустріальна нація, яка хотіла торгувати з Великобританією, вказувала на своїх виробах їхнє походження.

Детальніше: Лейблу "Made in Germany" виповнилося 130 років

Made-in-Germany-mВироблені в Німеччині товари користуються найкращою репутацією серед споживачів у різних країнах, свідчать результати відповідного дослідження. На другому місці - вироби з Італії. Споживачі в багатьох країнах найбільше цінують товари з лейблом "Made in Germany". Про це свідчать дані дослідження, оприлюдненого в понеділок, 30 вересня, німецьким відділенням соціологічного інституту YouGov, повідомляє інформагенція dpa. Дослідження спільно проведене YouGov та британським Кембриджським університетом.

Детальніше: Вироблені в Німеччині товари мають найкращу репутацію - дослідження

cegelny-zavodЦегельні заводи - не така велика рідкість в Україні. Мало того, що цей бізнес представлений в кожній області країни, той чи інший завод можна знайти майже в кожному районі. Тим не менше, без роботи не сидить ніхто - активне повсюдне будівництво численних об'єктів цьому сприяє. Підприємців приваблює в цей бізнес його стабільна актуальність і швидка окупність. Цегляні підприємства за потужністю поділяються на три основні категорії.

Детальніше: Продається цегельний завод. Автоматизоване виробництво цегли

dobavki-v-beton-pigment-kraska-dlya-betona-effex-chemtech-bayern1У новому сезоні 2016 р. раді представити Вашій увазі нову лінійку високоякісних спеціальних вдосконалених матеріалів та допоміжних засобів для виробництва бруківки методом вібропресування та бетонних виробів вцілому від компанії-виробника CHEMTECH BAYERN GmbH, які пройшли випробування в лабораторних та промислових умовах на цілій низці великих виробництвах вібропресованих та бетонних виробів в Німеччині, в Республіці Польща та в Україні, а саме:

Детальніше: Пропозиція від компанії CHEMTECH BAYERN GmbH на сезон 2016 р.

plastifikator-lithoflux-568-fmКомпанія CHEMTECH BAYERN GmbH пропонує LITHOFLUX 568 (FM), (ЛІТХОФЛУКС 568 (ФМ)) - високоякісний суперпластифікатор для бетону з високим раннім набором міцності. Області застосування: LITHOFLUX 568 (FM) спеціально розроблений для застосування у високоякісних збірних залізобетонних конструкціях, а також дуже добре себе зарекомендував при застосуванні для виготовлення вібролитих бетонних виробів (LITHOFLUX 240 (FM), LITHOFLUX 568 (FM)).

Детальніше: Високоякісний суперпластифікатор для бетону з високим раннім набором міцності

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd