lak-dla-betona-impregnatЩоб забезпечити довготривалий захист бетонних поверхонь виробів та різноманітних матеріалів необхідно використовувати спеціальний засіб для захисту, зміцнення та гідрофобізації. Дуже добрий ефект отримуємо застосовуючи лак для бетону IMPREGNAT DRY виробництва CHEMTECH-BAYERN (Німеччина). Для підтвердження ефективності дії лаку для бетону IMPREGNAT DRY було поставлено спеціальний експеримент.

lak-dla-betona3

Для цього були підібрані зразки бруківки трьох кольорів (фіолетовий колір - 2 шт., коричневий колір - 2 шт., синій колір - 2 шт.) загальною кількістю 6 штук. Поверхні фактурного шару відібраних екземплярів 3 штуки бруківок були нанесені лак для бетону IMPREGNAT DRY. Представлена на відео бруківка виготовлена з використанням порошкові пігменти COMFORT та добавка для бетону CH4 виробництва CHEMTECH-BAYERN GmbH (Німеччина).

lak-dlya-betona-impregnat-dry1-mlak-dlya-betona-impregnat-dry2-mlak-dlya-betona-impregnat-dry3-m

gidrofobizaciya-betona-impregnat-dryimpregnat dry15gidrofobizaciya-betona-impregnat-dry1

impregnat dry16impregnat dry17impregnat dry18

impregnat dry10impregnat dry11impregnat dry12


vysoly-na-brukivci-5lak-dlya-betona-impregnat-dry4

На фото візуально показано ефективність дії на експериментальних зразках бруківок із високим ступенем засоленості PUTZ-EC - засіб для видалення висолів та IMPREGNAT DRY - засіб для зміцнення, захисту та гідрофобізації поверхонь (лак для бетону)

Висновок: 

1. Поверхні після покриття фактурного шару відібраних зразків бруківки засобом для зміцнення, захисту та гідрофобізації поверхонь (лак для бетону) IMPREGNAT DRY отримали гідрофобні властивості (після нанесення води - не просочується всередину зразків, а отже, значно збільшиться термін експлуатації виробів, оскільки зросте морозостійкість), колір основи став насиченішим та контраснішим. Поверхні, які були покриті лак для бетону IMPREGNAT DRY не змінили протиковзких показників (див. відео 1). 

2. Поверхні облицювальної цегли (50%) були покриті лак для бетону IMPREGNAT DRY, через 2 год., всю поверхню скропили водою. На частині поверхні, на якій була виконана гідрофобізація - вода не просочилася, а зібралася у вигляді крапель, натомість поверхня, на якій не проводилася гідрофобізація - відразу втягнула воду (див. відео 2).


ПРЕЗЕНТАЦІЯ         NEW!

pdf-icon PUTZ-EC ЗАСІБ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ВИСОЛІВ ТА ОНОВЛЕННЯ ПОВЕРХОНЬ
pdf-icon IMPREGNAT DRY ЗАСІБ ДЛЯ ЗАХИСТУ ТА ГІДРОФОБІЗАЦІЇ ПОВЕРХОНЬ 

YouTube