creation cbuКомпанія ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА з’явилася як відповідь на швидкі темпи розвитку ринку та  постійно зростаючі потреби у спеціалізованих будівельних матеріалах. Впровадження сучасної технології на український ринок та нової перевіреної якості – продукція іноземного виробництва CHEMTECH BAYERN GmbH підтримується завдяки професійно розроблених спеціальних рецептур будівельної хімії, обладнання машин і механізмів для виготовлення будівельних матеріалів. У нас є багаторічний досвід, і ми знаємо потреби будівельного ринку в Україні.

Офіційним представником компанії CHEMTECH BAYERN GmbH є ТзОВ “ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА”. Що стосується якості продукції та рівня послуг, то фірма CHEMTECH BAYERN на сьогодні відноситься до числа найбільших фірм-лідерів по виробництву спеціальних матеріалів для виробництва бруківки вібропресованим методом та методом лиття не лише на території Німеччини, але й у цілій Європі. Основне виробництво продукції здійснюється на заводі в місті Регенсбург (Північна Німеччина).

high quality cbu

Асортимент продукції постійно розширюється. Експерти дають високу оцінку якості та економності використання запропо-нованих нами спеціально розроблених оптимізованих систем та матеріалів, обладнання машин та механізмів тощо, високий рівень консультаційних послуг. З частиною найновішої продукції нашої компанії Ви зможете ознайомитись на офіційному сайтіПровідний виробник будівельної хімії, ТзОВ “ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА” пропонує Вам унікальну на ринку України продукцію – спеціальні матеріали, які пройшли апробацію в Європі та в цілому світі загалом. 

Насправді спектр діяльності та асортимент продукції є дуже широким, але до Вашої уваги представляємо наразі невелику частину - високоякісні спеціальні матеріали для виробництва бруківки методом вібропресування та бетонних виробів вцілому (КАТАЛОГ 2014), а саме:

CH4  комплексна добавка для виготовлення бруківки;

BASIC – екологічно чистий пластифікатор нового покоління для виготовлення бруківки. Ідеально підходить для використання масового рентабельного виробництва, оптимальне співвідношення ціна/якість;

LITHOFLUX 568 (FM) - високоякісний суперпластифікатор для бетону з високим раннім набором міцності. LITHOFLUX 568 (FM) спеціально розроблений для застосування у високоякісних збірних залізобетонних конструкціях, а також дуже добре себе зарекомендував при застосуванні для виготовлення вібролитих бетонних виробів та транспортного бетону; НОВИНКА!

CH7 – комплексна добавка із нової лінійки виробника для виготовлення бруківки (на даний час проходять випробування); НОВИНКА!

CHK – комплексна добавка із нової лінійки виробника для виготовлення бруківки (на даний час проходять випробування)НОВИНКА!

EFFEX - пігменти залізо-оксидні високоякісні, ефективні для виробництва бетонних виробів: Effex Black 365 - пігмент чорний залізо-оксидний; Effex Brown 655 - пігмент коричневий залізо-оксидний; Effex Brown 686 - пігмент коричневий залізо-оксидний; Effex Red 120 - пігмент червоний залізо-оксидний; Effex Red 130 - пігмент червоний залізо-оксидний; Effex Yellow 420 - пігмент жовтий залізо-оксидний; Effex Yellow 960 - пігмент жовтий залізо-оксидний, витрата 4,0-6,0% від ваги цементу; НОВИНКА!

COMFORT  високоякісні ефективні порошкові пігменти для виготовлення вібропресованої продукції,  витрата: 1% від ваги в'яжучого;

COLOR DRY  добавка для порошкових пігментів для підсилення кольору, контрасту та яскравості забарвлення;

PUTZ-EC (EKKO+)  спеціальний засіб для видалення висолів та виквітів - білих соляних плям на поверхнях;

IMPREGNAT DRY (NANOPREX)  спеціальний засіб для просочування, який призначений для гідрофобізації, зміцнення та захисту кам'яних, бетонних елементів, вібропресованої бруківки, ФЕМ (фігурних елементів мощення) тощо від несприятливого впливу зовнішнього середовища.


dobavki-v-beton-pigment-kraska-dlya-betona-effex-chemtech-bayern

У новому сезоні 2016 р. раді представити Вашій увазі нову лінійку високоякісних спеціальних вдосконалених матеріалів та допоміжних засобів для виробництва бруківки методом вібропресування та бетонних виробів вцілому від компанії-виробника CHEMTECH BAYERN GmbH, які пройшли випробування в лабораторних та промислових умовах на цілій низці великих виробництвах вібропресованих та бетонних виробів в Німеччині, в Республіці Польща та в Україні, а саме:

TITAN 712 (НОВИНКА!) – комплексна добавка із нової лінійки виробника для виготовлення бруківки та виробів з бетону. Спеціально розроблена домішка TITAN 712 (вдосконалена та модифікована CH4використовується для виготовлення бетонних виробів методом вібропресування на конструктивний та фактурний шари. TITAN 712 повністю перешкоджає появі висолів (в залежності від дозування інертних матеріалів і умов виробництва), володіє дуже високими гідрофобними властивостями, збільшує міцність виробів, в цілому має ті ж властивості що і багатофункціональна комплексна добавка CH4 але вдосконалена за багатьма показниками, що підтвердили результати лабораторних випробувань. Швидкий набір міцності, дуже високий набір кінцевої міцності до 50,0 МПа, водопоглинання в межах 1,5%...2,2%. Високі показники при дозуванні 0,5% від ваги в'яжучого. Рекомендоване дозування виробника в межах від 0,5% до 1% від ваги цементу;

TITAN 402 (НОВИНКА!– комплексна добавка із нової лінійки виробника для виготовлення бруківки та виробів з бетону. TITAN 402 володіє широким спектром використання, ідеально підходить як для нижнього так і верхнього шарів при виготовленні бруківки методом вібропресування. Зводить до мінімуму вилуговування цементного каменю, яке відбувається внаслідок процесу розчинення та вимивання деяких його складових частин, наприклад Са(ОН)2, що призводить до підвищення пористості та зниження міцності каменю. TITAN 402 володіє високими гідрофобними властивостями, значно збільшує міцність виробів, а також призводить до швидкого набору кінцевої міцності до 47,0 МПа, водопоглинання в межах 2,8%. Високі показники при дозуванні 0,5% від ваги цементу. Рекомендоване дозування виробника в межах від 0,2% до 1% від ваги в'яжучого;

STRUCTOPLAST 12 (НОВИНКА!) нова добавка економ класу для конструктивного (нижнього шару) бруківки. STRUCTOPLAST 12 значно збільшує міцність виробів, а також призводить до швидкого набору кінцевої міцності до 42,0 МПа (швидкий набір міцності виробів вже на 3 добу - 38 МПа), водопоглинання в межах 3,6%. Високі показники при дозуванні 0,5% від ваги цементу. Рекомендоване дозування виробника в межах від 0,2% до 1% від ваги в'яжучого;

BASIC – екологічно чистий пластифікатор нового покоління економ класу для виготовлення бруківки. Ідеально підходить для використання масового рентабельного виробництва, оптимальне співвідношення ціна та якість. Швидкий набір кінцевої міцності до 42,0 МПа, водопоглинання в межах 5%. Високі показники при дозуванні 0,5% від ваги в'яжучого. Рекомендоване дозування виробника в межах від 0,2% до 1% від ваги цементу;

GIDROX BT (НОВИНКА!– спеціальний засіб для просочування, який призначений для гідрофобізації, зміцнення та захисту кам'яних, бетонних елементів, вібропресованої бруківки, ФЕМ (фігурних елементів мощення) тощо від несприятливого впливу зовнішнього середовища. Напротивагу засобу IMPREGNAT DRY (NANOPREX) засіб для гідрофобізації GIDROX BT не створює "мокрий ефект" та глянцевий відблиск. Проникає в поверхневий шар (до 5 мм) основи на яку наноситься, повністю закриває пори та капіляри чим створює гідробар'єр та не допускає проникнення вологи та впливу із зовнішнього агресивного середовища. 


Ключові слова:

добавки в бетон, добавки для бетону, добавки в бетон продаж, добавки в бетон для водонепроникності, добавки в бетон для міцності, хімічні добавки для бетону, водовідштовхувальні добавки в бетон, водовідштовхуючі добавки в бетон, гідрофобні добавки для бетону, добавки в бетон для пластичності, морозостійкі добавки в бетон, пластифікуючі добавки для бетону, хім добавки для бетону, хімічні добавки для бетону, добавки в бетон купити, добавки для збільшення міцності бетону, добавки пластифікатори в бетон, гідрофобізуючі добавки для бетону, комплексні добавки для бетону, сучасні добавки в бетон, добавки до бетону, пластифікатор для бруківки, пластифікатор для бетону купити, продаж пластифікатора для бетону, пластифікатор для бетону ціна купити, куплю пластифікатор для бетону, де купити пластифікатор для бетону, пластифікатори для бетону, для виробництва тротуарної плитки, пігменти, барвники для бетону, плитка тротуарна купити, тротуарна плитка виробництво, виготовлення тротуарної плитки, бетонна бруківка, бруківка з бетону, тротуарна плитка з бетону, пластифікатор для бетону ціна, пластифікатори в бетон, ЦХ4, CH4, пластифікатор для розчину, пластифікатор для цементу, добавки для бетону, хімічні добавки для бетону, полімерні добавки в бетон, пластифікатор для тротуарної плитки, розчин для тротуарної плитки, пластифікатори для тротуарної плитки, тротуарна плитка з бетону, пігменти для бетону, барвник для бетону, залізо-окисні пігменти, пігменти для бетону, червоний пігмент, барвники для бетону, чорний пігмент для бетону, чорний пігмент, коричневий пігмент, жовтий пігмент, органічні пігменти, пігменти для бетону, купити пігмент для бетону, залізо-окисні пігменти для бетону, чорний пігмент для бетону, пігменти барвники для бетону, пігменти для фарбування бетону, фарбувальний пігмент для бетону, сухий пігмент для бетону, де купити пігменти для бетону, фарбувальні пігменти для бетону купити, купити пігмент барвник для бетону, куплю пігменти для бетону, продаж пігментів для бетону, кольоровий пігмент для бетону, пластифікатори для бетону, пластифікатор для тротуарної плитки, пігмент для цементу, пігмент для бетону, барвник для бетону, декоративний бетон, висоли, висоли на цеглі, висоли на облицювальній цеглі, видалення висолів, видалення білих плям на бетоні, висоли на тротуарній плитці, білі плями на тротуарній плитці, висоли на бетоні, як прибрати висоли на тротуарній бруківці, путз-ек, putz-ec, лак для бетону, купити лак для бетону, лак для тротуарної плитки, лак для бетону і каменю, полімерний лак для бетону, імпрегнат, impregnat dry


Виставка "Open House 2014" (Burbach-Wahlbach, Німеччина)

chemtech-bayern 001chemtech-bayern 002

chemtech-bayern 003chemtech-bayern 004

chemtech-bayern 005chemtech-bayern 006

chemtech-bayern 007chemtech-bayern 008

chemtech-bayern 009chemtech-bayern 010

chemtech-bayern 011chemtech-bayern 012

chemtech-bayern 013chemtech-bayern 014

chemtech-bayern 015chemtech-bayern 016

chemtech-bayern 017chemtech-bayern 018

chemtech-bayern 019chemtech-bayern 020

 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd