FacebookIcon
googleplusIconYoutubeIcon

 
 

ПАРНЕРИ:


 ТзОВ "СПЕЦБУДІЗОЛ"

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ БУДІВЕЛЬНІ ТА ІЗОЛЯЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

logo-sbisol


Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

Завантажуємо міжбанк від minfin.com.ua

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

 

beton-morozostoykost2Протоморозні добавки в бетоні відіграють двояку роль – прискорюють його твердіння в початковий період і знижують температуру замерзання во-ди, збільшуючи тим самим тривалість твердіння до замерзання. У якості протиморозних найчастіше використовують електроліти – прискорювачі твердіння в підвищених дозах. При цьому, якщо використовується попередній розігрів бетонної суміші, то витрата добавки звичайно не перевищує 5% від маси цементу. При використанні "холодного" 

Детальніше: З якою метою застосовують протиморозні добавки в бетони?

sredstvo-ot-vysolov-ekko-plusДля проведення наукового дослідження № 1246/19 від Замовника було отримано зразки тротуарної плитки. Зразки двох серій було позначено внутрішнім номером 1246, зокрема 1246/1 (використана плитка) та 1246/2 (нова плитка). Фото зразків наведено у Додатку, Рис. 1. Метою наукового дослідження було виконання модельного експерименту з порівняння кількостей солей, котрі вилучаються при обробці дистильованою водою ряду зразків 1246/1 та 1246/2.

Детальніше: Модельний експеримент з порівняння кількостей солей, які вилучаються при обробці дистильованою...

cegelny-zavodЦегельні заводи - не така велика рідкість в Україні. Мало того, що цей бізнес представлений в кожній області країни, той чи інший завод можна знайти майже в кожному районі. Тим не менше, без роботи не сидить ніхто - активне повсюдне будівництво численних об'єктів цьому сприяє. Підприємців приваблює в цей бізнес його стабільна актуальність і швидка окупність. Цегляні підприємства за потужністю поділяються на три основні категорії.

Детальніше: Цегельний завод. Автоматизоване виробництво цегли

dobavky-dlya-betona3Деякі обмеження на застосування хімічних добавок - електролітів (за ДБН А.3.1-7-96) наведені в табл. 1. Кожна з добавок має своє призначення і специфіку задіяння. Одні підходять для спекотного клімату і використовуються, щоб уповільнити затвердіння бетонної суміші. Інші підвищують якісні показники матеріалу, що застосовується на відкритому повітрі. Треті збільшують водонепроникність розчину, четверті надають морозостійкість, п’яті фарбують і т.д.

Детальніше: Які існують обмеження при застосуванні хімічних добавок у бетоні?

gidrofobizacija-poverhon-1Керамічна цегла внаслідок високої відкритої пористості володіє значним показником водопоглинання, що приводить, при експлуатації приміщень у вологих умовах, до зростання теплопровідності та зниження морозостійкості. Для покращення вказаних характеристик та для збільшення довговічності таких матеріалів на даний час використовують метод додаткової обробки готових виробів та конструкцій гідрофобізаторами.

Детальніше: Шляхи підвищення довговічності цегляних конструкцій та споруд

DMC Firewall is a Joomla Security extension!