pigment-kraska-dlya-betona-red-yellow-blue-green-orang-brown-black-titan-712 043Декоративні бетони застосовують для підвищення архітектурної виразності споруд і виконання опоряджувальних робіт. Вони виготовляються з застосуванням звичайних, білих і кольорових цементів, пігментів і декоративних заповнювачів. Застосовують також спеціальні методи обробки поверхні, що додають бетону певну фактуру. З використанням декоративних (кольорових і мозаїчних) бетонів одержують різноманітні вироби: фасадні, мозаїчні плитки, фігурні елементи мощення доріжок і тротуарів,

лицювальні і конструкційно-лицювальні бетонні блоки й ін. Пігменти, що використовуютьтся в кольорових бетонах можуть бути природними і штучними (мінеральними і органічними). Вони повинні бути стійкими до впливу лугів, світла, атмосферних факторів, крім цього важлива покривність (криюча здатність) і інтенсивність фарбування.

Введення підвищеної кількості пігментів у бетонну суміш часто приводить до зниження міцності. Пігменти, що розбілюють цемент (мелений мармур, крейда, титанові білила) вводять не більше 25% за масою. Кількість природних пігментів, що мають невисоку колірну насиченість (вохра, мумія, сієна, глауконіт) – вводять більше 10%, інтенсивних мінеральних (окис хрому, редоксайд, ультрамарин) – до 10%, пігментів на основі оксиду заліза – до 5%. Органічні фталоціанінові пігменти блакитного, синього EFFEX BLUE 705 і зеленого кольорів вводяться в кількості 1% від маси цементно-піщаної суміші.

Рекомендується виготовлення кольорових в'яжучих шляхом спільного помелу цементів з пігментами в кульових чи вібраційних млинах. Допускається також перемішування пігментів і компонентів бетонної суміші в бетонозмішувачах, однак таким способом важко здійснити точне дозування та отримати бетон рівномірного фарбування. Водна суспензія пігменту найчастіше виготовляється безпосередньо на бетонному заводі шляхом змішування пігменту і води в співвідношенні 1:2 у пропелерних мішалках безпосередньо перед подачею в бетонозмішувач. Для поліпшення диспергації пігменту можуть використовуватися добавки-ПАР. Транспортування суспензії здійснюється діафрагмовими насосами.

pigment-kraska-dlya-betona-red-yellow-blue-green-orang-brown-black-titan-712 044

Як заповнювач для декоративних бетонів використовують щебінь кольорових порід (мармур, червоні і рожеві різновиди гранітів, сієніти, діорити, габро, лаборадорити, кварцити, андезити) і пісок, що відповідає вимогам ДСТУ БВ.2.7-32-95.

Склад декоративних бетонів підбирають звичайним методом, з огляду на міцність, морозостійкість, водонепроникність, а також колір і тон (відповідність еталонам).

Кольорові бетонні суміші готують у змішувачах примусової дії, завантажуючи послідовно заповнювачі, кольоровий цемент, після короткого перемішування сухих компонентів додається вода. При введенні пігментів завантажуються спочатку заповнювачі, а після сухого перемішування – цемент і вода з розчиненою вже в ній добавкою, пластифікатором, наприклад добавкою комплексної дії TITAN 712.

При виготовленні кольорових бетонів існує небезпека появи на поверхні висолів у результаті вилуговування цементного каменю, використання добавок-електролітів чи недоущільнення бетонної суміші. Для попередження утворення висолів ефективне використання гідрофобізуючих добавок, наприклад комплексна добавка для виготовлення бруківки, вібропресованих виробів TITAN 712.

TITAN 712 є багатофункціональною комплексною добавкою на базі поліпропіленгліколю для вібробетонних сумішей при виготовленні вібропресованих виробів.

Багатофункціональна комплексна добавка TITAN 712:

- покращує якість поверхні і інтенсивність кольорів бетону, не допускає утворення плям на виробах з бетону;

- збільшує кінцеву міцність виробів до 30% від марочної міцності;

- зменшує водопоглинання виробів і збільшує щільність бетонної суміші при формуванні;

- створює умови для гарантованого ступеня ущільнення бетонної суміші при відсутності адгезії до опалубки або формувального штампа;

- прискорює схоплювання виробів в початковий момент;

- дозволяє виготовлення вібропресованих бетонів всіх класів по міцності на стиск до класу В50, високоміцних бетонних, залізобетонних, в тому числі попередньо-напружених виробів і конструкцій та застосування високоактивних цементів, включаючи, з метою регулювання (прискорення) процесу схоплювання бетонних сумішей і запобігання сегрегації заповнювачів, і цементно-бентонітових ін'єкційних і ущільнюючих сумішей з метою підвищення їх зв'язності і адгезії до основи;

- дозволяє виготовляти бетонні суміші при відносно невеликих витратах цементу;

- підвищує міцність бетону, його водонепроникність і стійкість проти атмосферних і хімічних впливів, підвищення морозостійкості і стійкості протирозморожуючих хімічних речовин.

При формуванні декоративних бетонних виробів варто уникати забруднення поверхонь мастилами для форм шляхом використання полімерних матеріалів, а також негайної розпалубки (при застосуванні наджорстких сумішей і інтенсивних методів ущільнення).

Для надання декоративної фактури бетону оголюють поверхню заповнювача шліфувальними, розколюючими машинами, фрезами, бучардами, пневмомолотками, піскоструменевими апаратами, а також шляхом використання сповільнювачів твердіння, які можуть наноситися на поверхню і дозволяють знизити міцність поверхневого шару.


pigment-kraska-dlya-betona-red-yellow-blue-green-orang-brown-black-titan-712 042


Пігменти залізо-оксидні для виробництва бетонних виробів:

pigment-comfort-blackEFFEX BLACK - чорний залізо-оксидний пігмент
EFFEX BROWN - коричневий залізо-оксидний пігмент 
EFFEX RED - червоний залізо-оксидний пігмент
EFFEX YELLOW - жовтий залізо-оксидний пігмент

- ефективні барвники для виробництва високоякісного кольорового бетону; 
- для всіх типів залізобетонних виробів, таких як бетонні блоки, бетонні плити, бруківка тощо; 
- тривалі насичені кольори, є стійким до впливу атмосферних явищ і сонячних променів;
- високі експлуатаційні характеристики; 
- дозування 4,0-6,0% від ваги цементу (хороші насичені кольори при дозуванні 2-3% від маси цементу); 
- для виробництва виробів з бетону класів F1 - F6.

Рекомендація:

для забезпечення рівномірного перемішування компанія CHEMTECH BAYERN рекомендує при змішуванні дотримуватися наступної послідовності:
1. пісок;
2. пігмент (EFFEX CHEMTECH BAYERN);
3. щебінь;
4. пластифікатор (TITAN 712, BASIC, CHK);
5. цемент;
6. вода.

Дозування: 
Рекомендоване дозування 4,0-6,0% від ваги цементу. Дозування залежить від активності цементу. Перед застосуванням рекомендується виконати проби і підібрати оптимальне дозування!

pigment-effex-black-365-mpigment-effex-brown-655-mpigment-effex-blue-705-m

pigment-effex-yellow-420-mpigment-baucolor-5605-m

Технічні характеристики:
Консистенція:

порошок

Колір:  EFFEX BLACK 365
  EFFEX BROWN 610
  EFFEX BROWN 655
  EFFEX BROWN 686 
  EFFEX RED 120
  EFFEX RED 130
  EFFEX YELLOW 420
  EFFEX YELLOW 960
Дозування: 4,0 - 6,0% (масових) від ваги в'яжучого
Термін придатності: 12 місяців в оригінальних запечатаних мішках
Зберігання:

в закритих мішках при температурі не нижче +5°С

Упакування:  
Мішок 25 кг
Контейнер BigBag 500 кг

Властивості:

Залізо-оксидні пігменти EFFEX виготовляються на базі неорганічних оксидів заліза, пігменти є стійкими до дії атмосферних явищ і сонячних променів, створюють інтенсивне забарвлення бетонних виробів.

Застосування: 
EFFEX - порошкові залізо-оксидні пігменти додаються в бетонну суміш перед додаванням води.

Особливості та області застосування:
Залізо-оксидні пігменти EFFEX додаються до суміші піску і інертних заповнювачів. Час попереднього сухого перемішування становить близько 45 секунд. Після цього додається цемент і вода. Для досягнення інтенсивного та однорідного забарвлення бетону час перемішування має становити не менше 120 секунд. Відхилення в кольорі цементу і заповнювача можуть викликати певні зміни в забарвленні кінцевого продукту.

Рекомендується використовувати пігмент EFFEX разом з пластифікаторами TITAN 712CH4BASIC або CHK, щоб гарантувати стабільність і довговічність продукту.

Зберігати в прохолодному, сухому, добре провітрюваному приміщенні в оригінальній упаковці, окремо від продуктів харчування подалі від прямих сонячних променів.

pigment-zelezooksidnyj


КАРТА КОЛЬОРІВ БАЗОВИХ ПІГМЕНТІВ

6% сухого порошкового пігменту на білому цементі

Pigmenty effex chemtech bayern3 

КАРТА КОЛЬОРІВ БАЗОВИХ ПІГМЕНТІВ

6% сухого порошкового пігменту на сірому цементі

Pigmenty effex chemtech bayern

Примітка: кольори, показані тут, є лише орієнтовними. Інтенсивність кольору в бетоні залежить від багатьох факторів, таких як, зокрема, якість сировини, що використовується та вмісту води в бетоні.

comfort-colors1 effex-colors1
effex-brown-610 effex-brown-655
effex-brown-686 effex-yellow-960
effex-brown-686-2 comfort-blue
effex-brown-686-3 comfort-blue-1

 comfort yellow

effex-colors

CHB EFFEX COLORS


Нижче представлено зразки бруківки, які були виготовлені із використанням сірого цементу та пігментів EFFEX CHEMTECH BAYERN із витратою 4% від маси цементу

EFFEX YELLOW 960   EFFEX RED 130   EFFEX BROWN 655
pigment-yellow-960   pigment-effex-red-130   pigment-effex-brown-655
EFFEX YELLOW 420   EFFEX RED 120   EFFEX BROWN 610
pigment-yellow-420   pigment-effex-red-120   pigment-effex-brown-610

  ТЕХНІЧНІ ІНТРУКЦІЇ (UA)
   
pdf-icon EFFEX RED червоний порошковий залізо-оксидний пігмент
pdf-icon EFFEX YELLOW жовтий порошковий залізо-оксидний пігмент
pdf-icon EFFEX BROWN коричневий порошковий залізо-оксидний пігмент
pdf-icon EFFEX BLACK чорний порошковий залізо-оксидний пігмент
   
  СЕРТИФІКАТИ БЕЗПЕКИ (RUS)
   
pdf-icon EFFEX BLACK 365 чорний порошковий залізо-оксидний пігмент
pdf-icon EFFEX YELLOW 420 - жовтий порошковий залізо-оксидний пігмент
pdf-icon EFFEX YELLOW 960 жовтий порошковий залізо-оксидний пігмент
pdf-icon EFFEX RED 120 червоний порошковий залізо-оксидний пігмент
pdf-icon EFFEX RED 130- червоний порошковий залізо-оксидний пігмент
pdf-icon EFFEX BROWN 655коричневий порошковий залізо-оксидний пігмент
pdf-icon FFEX BROWN 686- коричневий порошковий залізо-оксидний пігмент 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!