plastifikator-lithoflux-568-fmКомпанія CHEMTECH BAYERN GmbH пропонує LITHOFLUX 568 (FM), (ЛІТХОФЛУКС 568 (ФМ)) - високоякісний суперпластифікатор для бетону з високим раннім набором міцності. Області застосування: LITHOFLUX 568 (FM) спеціально розроблений для застосування у високоякісних збірних залізобетонних конструкціях, а також дуже добре себе зарекомендував при застосуванні для виготовлення вібролитих бетонних виробів (LITHOFLUX 240 (FM), LITHOFLUX 568 (FM)).

Його застосування дозволяє зберігати високу рухливість сумішей при виробництві бетонів з низьким водоцементним відношенням або з високим вмістом дрібнодисперсного заповнювача.

LITHOFLUX 568 (FM) підходить для виготовлення бетону класів F5/F6, а також для самоущільнюючих бетонів або легкоущільнюючого бетону і облицювального бетону.

Властивості: 

LITHOFLUX 568 (FM) є висококонцентрованим пластифікатором на основі новітнього покоління сировинних матеріалів. На відміну від традиційних пластифікаторів з його допомогою можуть виготовлятися високогомогенні (бетонні) цементні розчини з ефектом зчеплення, обумовленим невисокими силами внутрішнього тертя. У зв'язку з високим потенціалом скорочення води для отримання потрібної консистенції бетонної суміші необхідно використовувати невелику кількість добавки. Завдяки оригінальному поєднанню різної сировини в значній мірі прискорюється набір ранньої міцності, таким чином, час разопалубки скорочується на 4 години на відміну від традиційних пластифікаторів (на основі полікарбоксилатефірів).

Технічні характеристики:
Консистенція:

рідина

Колір:  коричневий
Основа: полікарбоксилатефір
Дозування: 0,2 - 2,65% (масових) від ваги в'яжучого
Термін придатності: 12 місяців в оригінальних запечатаних ємностях
Зберігання:

в закритих ємностях при температурі не нижче +5°С

Упакування:  
Каністра: 25 л
Контейнер BigBag 1000 л

Кількість добавки залежить від рецептури бетону і гідравлічної активності цементу, які встановлюються в рамках власних випробувань.

Спосіб застосування:

LITHOFLUX 568 (FM) переважно додається в готову суміш. Додавання з водою замішування можливе після власного випробування. Час перемішування залежить від типу змішувача і підбирається досвідченим шляхом.

Особливі вказівки:

Перед застосуванням у бетоні необхідно виготовляти проби згідно з діючими нормами!

Час дії пластифікатора залежить від погодних умов.

Дозування:

Рекомендоване дозування 0,7% від ваги цементу. Дозування залежне від активності цементу. Перед застосуванням домішки рекомендується виконати проби і підібрати оптимальне дозування!

Застосування:

LITHOFLUX 568 (FM) додається у розведеному водою стані або до готової суміші (в залежності від типу бетономішалки). Рекомендується додавати домішку як останній складник до готової суміші. Для більш точного визначення часу перемішування слід виконати пробні заміси.

Особливості і галузі застосування:

  • LITHOFLUX 568 (FM) готова до застосування концентрація, що робить її дуже простою у використанні;
  • LITHOFLUX 568 (FM) додається до готової суміші на стадії змішування перед додаванням води в кількості 0,7%.

 

Продукт для професійного використання.

Зберігати в прохолодному, сухому, добре провітрюваному приміщенні в оригінальній упаковці, окремо від продуктів харчування якнайдалі від прямих сонячних променів.

pdf-icon LITHOFLUX 568 (FM) ВИСОКОЯКІСНИЙ ПЛАСТ. З РАННІМ НАБ. МІЦНОСТІ
DMC Firewall is a Joomla Security extension!