plastyfikatorПластифікатори і суперпластифікатори бетонних сумішей застосовують у наступних випадках:
1. Для підвищення рухливості бетонної суміші без зміни витрати води. Така ситуація виникає, коли необхідно одержати рухливі або литі бетонні суміші, щоб забезпечити достатнє ущільнення бетону (густоармована або тонкостінна конструкція) і (або) транспортувати суміш до місця укладання бетононасосом.

Введення добавки-пластифікатора при незмінній витраті води і цементу дозволяє зберегти необхідну міцність і щільність бетону, і при цьому зменшити витрати на транспортування суміші і формування виробів, поліпшити їх якість.

2. Для збільшення міцності, щільності і непроникності бетону без збільшення витрати цементу. У цьому випадку використовується водо-редукуюча функція добавки – при збереженні витрати цементу введення пластифікатора дозволяє знизити витрату води при тієї ж легкоукладальності суміші. Тим самим підвищується цементно-водне відношення, а, отже, поліпшуються основні властивості бетону. Цей прийом можна застосовувати не тільки для рухливих, але і для жорстких і навіть наджорстких (вібропресованих) сумішей. В останньому випадку витрата води при введенні добавки майже не змінюється, але підвищується щільність бетону і його міцність.

3. Для економії цементу. При введенні пластифікатора можна одночасно пропорційно зменшити витрати цементу і води, зберігаючи незмінною легкоукладальність. Тоді міцність бетону практично не зміниться, але зменшиться витрата цементу, можуть трохи зрости щільність, непроникність, корозійна стійкість бетону.

plastyfikator1Слід, втім, пам'ятати, що введення суперпластифікаторів сприяє розшаруванню литих бетонних сумішей, іноді вони швидко втрачають рухливість, "загусають". Тому застосування суперпластифікатора бажане разом з водоутримуючими і стабілізуючими добавками, у т.ч. і з тонкодисперсними порошками. В литих бетонних сумішах також бажане збільшення частки піску в суміші заповнювачів (до 0,4...0,42).

Передозування деяких пластифікаторів (ЛСТ, ЩСПК) може привести до уповільнення тужавіння і твердіння бетонної суміші, тому їх витрата повинна строго котролюватись, можливе введення комплексної добавки "пластифікатор – прискорювач твердіння".

Дуже хороші показники отримуємо застосовуючи комплексну добавку для вібропресованих виробів (пластифікатор) - CH4, BASIC виробництва CHEMTECH BAYERN GmbH (Німеччина).

Багатофункціональні комплексні добавки - пластифікатори CH4BASIC, TITAN 7:

ch4- покращує якість поверхні та інтенсивність кольорів бетону недопускає утворення висолів на виробах з бетону;

- збільшити кінцеву міцність виробів до 30% від марочної міцності

- зменшити водопоглинання виробів та збільшує щільність бетонної суміші при формуванні;

- створює умови для гарантованого ступеня ущільнення бетонної суміші при відсутності адгезії до опалубки або формувального штампа;

- прискорити тужавіння виробу в початковий час;

- виготовлення вібропресованих бетонів всіх класів за міцністю на стиск до класу В50, високоміцних бетонних, залізобетонних, у тому числі попередньо напружених виробів і конструкцій та застосування високоактивних цементів, включно з метою регулювання (прискорення) процесу тужавлення бетонних сумішей та запобігання сегрегації заповнювачів, і цементно-бентонітових ін’єкційних і ущільнюючих сумішей з метою підвищення їх зв’язності та адгезії до основи;

- виготовляти бетонні суміші при відносно невеликих витратах цементу;

- підвищення міцності бетону, його водонепроникність і стійкість проти атмосферних і хімічних впливів, підвищення морозостійкості та стійкості протирозморожувальних хімічних речовин.

plastyfikator2Пластифікатор CH4 за умов застосування в вібропресованих виробах призводить до кращої дисперсії зерна цементу, спричиняючи кращу гомогенізацію суміші і зменшуючи тим самим тертя між складниками бетону. Завдяки цьому покращуються: механічна подача бетонної суміші, процеси схоплення та утворення бетонної суміші. Рекомендоване дозування 0,4 – 0,8% від ваги цементу. Дозування залежне від активності цементу. Перед застосуванням домішки рекомендується виконати проби і підібрати оптимальне дозування!

Застосування CH4:

- зменшує показник стирання та збільшує міцність виробів;

gidrofobizaciya-betona-ch4- зменшує водопоглинання та збільшує показник морозостійкості;

- створює умови для гарантованого ступеня ущільнення бетонної суміші при відсутності адгезії (прилипання) до опалубки або формувального штампа;

- захищає поверхні від намокання, пошкоджень та руйнувань від морозу і тріщин;

- запобігає появі висолів та виквітів!

Пластифікатор - комплексна добавка CH4 додається у розведеному водою стані або до готової суміші (в залежності від типу бетономішалки). Рекомендується додавати домішку як останній складник до готової суміші. Для більш точного визначення часу перемішування слід виконати пробні заміси.

plastyfikator3plastyfikator4plastyfikator5

У липні-серпні 2013 на одному з найбільших виробництв вібропресованих виробів в м.Києві було проведено промислові випробування і відформовані вироби за технологією та рецептурою виробника в матриці "Подвійне Т" двох зразків кольорових пігментів: "COMFORT BLACK" (чорний порошковий гранульований барвник) і "COMFORT RED "(червоний порошковий барвник) виробництва" CHEMTECH BAYERN GmbH "(Німеччина, Регенсбург) та застосування комплексної добавки CH4 - пластифікатора в цеху бетонних виробів. Випробування проводилося на сірому цементі ПЦ-I-500-PH.

pigment-colors-for-concrete-black1pigment-colors-for-concrete-black2pigment-colors-for-concrete-black3

У жовтні 2014 на заводі-виробнику вібропресованих виробів в м. Вишневе, Київської області було проведено промислові випробування і відформовані вироби за технологією та рецептурою виробника в матриці "Квадрат" таких зразків кольорових пігментів: "COMFORT BLACK" (чорний порошковий гранульований барвник) виробництва "CHEMTECH BAYERN GmbH "(Німеччина, Регенсбург) та застосування комплексної добавки CH4 - пластифікатора. Випробування проводилося на сірому цементі ПЦ-I-500-PH.

dobavka-dlya-betona-ch4

ПРЕЗЕНТАЦІЯ         NEW!

pdf-icon CH4 КОМПЛЕКСНА ДОБАВКА ДЛЯ ВІБРОБЕТОННИХ СУМІШЕЙ

YouTube

У випадку виникнення запитань зв'яжіться з нашими технічними спеціалістами

Our website is protected by DMC Firewall!