vibropresuvannyaПри об'ємному ущільненні вібраційні імпульси передаються всій бетонної суміші формованого виробу в об’ємі форми. Об'ємне віброущільнення здійснюють на вібромайданчиках різного принципу дії, на вібропоршневих установках, а також на ударних і ударно-вібраційних майданчиках. Вібромайданчики – універсальне формувальне устаткування для формування широкої номенклатури виробів у переносних і пересувних формах масою 4...40 т. 

Ущільнення бетонної суміші досягається різними вібраційними пристроями, які створюють коливання: гармонічні кругові, вертикально і горизонтально спрямовані, просторові (багатокомпонентні) і негармонічні ударно-вібраційні. 

Основні технологічні параметри процесу формування при віброущільненні – амплітуда, частота і тривалість віброущільнення. Амплітуду і частоту вибирають виходячи з формувальних властивостей бетонної суміші і характеру вібрування. Тривалість формування виробів визначають з урахуванням жорсткості суміші, конфігурації і характеру армування, виду вимушених коливань.

plastyfikator1Вібрування з одночасним тиском дозволяє застосовувати жорсткі суміші й одержувати поверхня виробу з заданим профілем, використовуючи для цього як штамп вібруючу плиту. Вібропресування здійснюється при вібруванні з привантаженням. При формуванні виробів із жорстких сумішей збільшується тривалість вібрування, росте й амплітуда коливань, необхідна для ущільнення. Використання привантаження при формуванні виробів на вібромайданчиках із жорстких сумішей приблизно вдвічі скорочує тривалість ущільнення.

Віброштампування – різновид вібраційного формування з одночасною передачею віброімпульсів і тиском на суміш відкритої верхньої сторони формованого виробу, при якому вібрація і тиск передаються через один робочий орган – профільну або плоску вібруючу плиту. Віброштамп є не тільки ущільнюючим, але і формуючим засобом, надаючи поверхні ту чи іншу форму.


Дуже хороші показники отримуємо застосовуючи комплексну добавку для вібропресованих виробів (пластифікатор) - CH4BASIC виробництва CHEMTECH BAYERN GmbH (Німеччина). Детальніше із результатами промислових випробувань комплексної добавки CH4 можна ознайомитися ТУТ.

Багатофункціональні комплексні добавки - пластифікатори CH4BASIC, TITAN 7:

ch4- покращує якість поверхні та інтенсивність кольорів бетону недопускає утворення висолів на виробах з бетону;

- збільшити кінцеву міцність виробів до 30% від марочної міцності

- зменшити водопоглинання виробів та збільшує щільність бетонної суміші при формуванні;

- створює умови для гарантованого ступеня ущільнення бетонної суміші при відсутності адгезії до опалубки або формувального штампа;

- прискорити тужавіння виробу в початковий час;

- виготовлення вібропресованих бетонів всіх класів за міцністю на стиск до класу В50, високоміцних бетонних, залізобетонних, у тому числі попередньо напружених виробів і конструкцій та застосування високоактивних цементів, включно з метою регулювання (прискорення) процесу тужавлення бетонних сумішей та запобігання сегрегації заповнювачів, і цементно-бентонітових ін’єкційних і ущільнюючих сумішей з метою підвищення їх зв’язності та адгезії до основи;

- виготовляти бетонні суміші при відносно невеликих витратах цементу;

- підвищення міцності бетону, його водонепроникність і стійкість проти атмосферних і хімічних впливів, підвищення морозостійкості та стійкості протирозморожувальних хімічних речовин.

plastyfikator2Пластифікатор CH4 за умов застосування в вібропресованих виробах призводить до кращої дисперсії зерна цементу, спричиняючи кращу гомогенізацію суміші і зменшуючи тим самим тертя між складниками бетону. Завдяки цьому покращуються: механічна подача бетонної суміші, процеси схоплення та утворення бетонної суміші. Рекомендоване дозування 0,4 – 0,8% від ваги цементу. Дозування залежне від активності цементу. Перед застосуванням домішки рекомендується виконати проби і підібрати оптимальне дозування!

Застосування CH4:

- зменшує показник стирання та збільшує міцність виробів;

gidrofobizaciya-betona-ch4зменшує водопоглинання та збільшує показник морозостійкості;

- створює умови для гарантованого ступеня ущільнення бетонної суміші при відсутності адгезії (прилипання) до опалубки або формувального штампа;

- захищає поверхні від намокання, пошкоджень та руйнувань від морозу і тріщин;

запобігає появі висолів та виквітів!

Пластифікатор - комплексна добавка CH4 додається у розведеному водою стані або до готової суміші (в залежності від типу бетономішалки). Рекомендується додавати домішку як останній складник до готової суміші. Для більш точного визначення часу перемішування слід виконати пробні заміси.

plastyfikator3plastyfikator4plastyfikator5

У липні-серпні 2013 на одному з найбільших виробництв вібропресованих виробів в м.Києві було проведено промислові випробування і відформовані вироби за технологією та рецептурою виробника в матриці "Подвійне Т" двох зразків кольорових пігментів: "COMFORT BLACK" (чорний порошковий гранульований барвник) і "COMFORT RED "(червоний порошковий барвник) виробництва" CHEMTECH BAYERN GmbH "(Німеччина, Регенсбург) та застосування комплексної добавки CH4 - пластифікатора в цеху бетонних виробів. Випробування проводилося на сірому цементі ПЦ-I-500-PH.

pigment-colors-for-concrete-black1pigment-colors-for-concrete-black2pigment-colors-for-concrete-black3

У жовтні 2014 на заводі-виробнику вібропресованих виробів в м. Вишневе, Київської області було проведено промислові випробування і відформовані вироби за технологією та рецептурою виробника в матриці "Квадрат" таких зразків кольорових пігментів: "COMFORT BLACK" (чорний порошковий гранульований барвник) виробництва "CHEMTECH BAYERN GmbH "(Німеччина, Регенсбург) та застосування комплексної добавки CH4 - пластифікатора. Випробування проводилося на сірому цементі ПЦ-I-500-PH.

dobavka-dlya-betona-ch4

У випадку виникнення запитань зв'яжіться з нашими технічними спеціалістами.


Ковзне віброштампування застосовують при формуванні довгомірних і армоцементних виробів, плоских і криволінійних оболонок із жорстких бетонних сумішей.

Вібропрокат – спосіб безперервного формування на рухомій стрічці стану або за допомогою пересувної бетонуючої машини на стенді, де ковзне віброущільнення суміші поєднується з тиском пресуючих валків, плит і ін.

Віброгідропресування застосовують при виготовленні напірних залізобетонних труб. Процес формування складається з двох етапів. Спочатку бетонну суміш подають у форму й ущільнюють вібруванням. Потім форма переміщується на пост гідропресування, де суміш додатково ущільнюється під тиском, створюваним водою.

Екструзія – спосіб, оснований на одночасному впливі вібрування і пресування на бетонну суміш, яка видавлюється через мундштук. Цим способом формують виробу на піддонах або на стендах без бортових елементів, так як міцність свіжовідформованих виробів 0,3...0,4 МПа. Товщина оброблюваного шару бетону при цьому способі складає 400 мм.

Центрифугування ефективно використовують при виготовленні напірних і безнапірних труб, опор ліній електропередач, освітлення, зв'язку, колон і інших конструкцій кільцевого перерізу. При відцентровому способі формування застосовують роликові, ремінні або осьові центрифуги. При центрифугуванні бетонна суміш подається в форму, яка обертається. Розподіл і ущільнення бетонної суміші здійснюється за рахунок відцентрових і динамічних сил.

Вакуумування – це технологічний процес ущільнення бетонної суміші, оснований на створенні різниці між атмосферним і зниженим тиском у сполучених порах і капілярах бетону, який створюється розрідженням у поровому просторі шарів бетону, які примикають до вакуумустановки. Зви-чайно застосовують вібровакуумування. При вібруванні надлишкова волога, яка знаходиться поза зоною вакуумування, піднімається в зону дії вакууму і витягується з бетону. Таким чином, вібровакуумна установка забезпечує не тільки ущільнення бетонної суміші, але й збільшення кількості відтисненої з бетону води.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ         NEW!

pdf-icon CH4 КОМПЛЕКСНА ДОБАВКА ДЛЯ ВІБРОБЕТОННИХ СУМІШЕЙ

YouTube

У випадку виникнення запитань зв'яжіться з нашими технічними спеціалістами

DMC Firewall is a Joomla Security extension!