propitki-dlya-betona1До основних факторів, які впливають на водонепроникність бетону, можна віднести: водоцементне відношення і міцність бетону, пористість бетону, хіміко-мінералогічний склад цементу, хімічні і мінеральні добавки, умови і тривалість твердіння. Істотний вплив на водонепроникність бетону має величина водоцементного відношення. Експериментально встановлено, що при зменшенні В/Ц з 0,5 до 0,3 водонепроникність бетону збільшується в 10...20 разів.

Усереднена залежність між міцністю бетону у віці 28 діб і коефіцієнтом фільтрації наведена на рис 1. 

koeficient-filtracii

Рис. 1. Залежність коефіцієнта фільтрації бетону від міцності на стиск

Пластифікуючі і повітровтягувальні добавки збільшують водонепроникність бетону завдяки утворенню системи дуже дрібних замкнутих пор. Використовують також інші добавки, які хімічно взаємодіють з цементом і утворюють нові сполуки, котрі ущільнюють бетон і зменшують його пористість. Ущільнюючими (кольматуючими) добавками служать в основному хлористі, азотнокислі, сірчанокислі й інші солі.

На величину водонепроникності досить сильно впливають тип цементу і умови твердіння бетону. При збільшенні тривалості твердіння водонепроникність підвищується за рахунок зменшення об’єму пор при гідратації цементу, важливе значення мають при цьому режим твердіння і вологість середовища.

Експериментально встановлено, що водонепроникність бетону збільшується при використанні пуцоланового або шлакопортландцементу. При використанні таких цементів, коли вони твердіють у вологому середовищі, спостерігається явище самоущільнення бетону.

Виготовити бетон з високою водонепроникністю при низьких В/Ц можна при застосуванні заповнювачів з мінімальною пустотністю їх суміші, а також при введенні в бетон активних мінеральних чи пластифікуючих добавок. Для збільшення водонепроникності бетону необхідно ретельно ущільнити бетонну суміш при її укладанні в форму чи опалубку. При необхідності використовують захист бетонних конструкцій від дії води покриттям бетону гідроізоляційними матеріалами чи просоченням його полімерами, бітумом, петролатумом і іншими гідрофобними речовинами.

Дуже хороші показники отримуємо за умови застосування CH4 - багатофункціональна комплексна добавка для вібробетонних сумішей при виготовленні вібропресованих виробів.

Багатофункціональна комплексна добавка-пластифікатор CH4:

superplastyfikator-ch4покращує якість поверхні та інтенсивність кольорів бетону недопускає утворення висолів на виробах з бетону;

- збільшує кінцеву міцність виробів до 30% від марочної міцності

- зменшує водопоглинання виробів та збільшує щільність бетонної суміші при формуванні;

- створює умови для гарантованого ступеня ущільнення бетонної суміші при відсутності адгезії до опалубки або формувального штампа;

- прискорює тужавіння виробу в початковий час;

- дозволяє виготовляти вібропресовані бетони всіх класів за міцністю на стиск до класу В50, високоміцних бетонних, залізобетонних, у тому числі попередньо напружених виробів і конструкцій та застосувувати високоактивні цементи, включно з метою регулювання (прискорення) процесу тужавлення бетонних сумішей та запобігання сегрегації заповнювачів, і цементно-бентонітових ін’єкційних і ущільнюючих сумішей з метою підвищення їх зв’язності та адгезії до основи;

дозволяє виготовляти бетонні суміші при відносно невеликих витратах цементу;

- підвищує міцності бетону, його водонепроникність і стійкість проти атмосферних і хімічних впливів, підвищує морозостійкості та стійкості протирозморожувальних хімічних речовин.

vysoly-na-brukivci-5lak-dlya-betona-impregnat-dry4

На фото візуально показано ефективність дії на експериментальних зразках бруківок із високим ступенем засоленості PUTZ-EC - засіб для видалення висолів та IMPREGNAT DRY - засіб для зміцнення, захисту та гідрофобізації поверхонь (лак для бетону)

Пластифікатор CH4 за умов застосування в вібропресованих виробах призводить до кращої дисперсії зерна цементу, спричиняючи кращу гомогенізацію суміші і зменшуючи тим самим тертя між складниками бетону. Завдяки цьому покращуються: механічна подача бетонної суміші, процеси схоплення та утворення бетонної суміші. Рекомендоване дозування 0,5 – 1,0% від ваги цементу. Дозування залежне від активності цементу. Перед застосуванням домішки рекомендується виконати проби і підібрати оптимальне дозування!

Застосування CH4:

- gidrofobizaciya-betona-impregnat-dryзменшує показник стирання та збільшує міцність виробів;

зменшує водопоглинання та збільшує показник морозостійкості;

- створює умови для гарантованого ступеня ущільнення бетонної суміші при відсутності адгезії до опалубки або формувального штампа;

захищає поверхні від намокання, пошкоджень та руйнувань від морозу і тріщин;

- зменшує поглинання пилу та бруду;

запобігає появі висолів та виквітів!

dobavka-dlya-betona-ch4

Суперпластифікатор для бетонних сумішей CH4 додається у розведеному водою стані або до готової суміші (в залежності від типу бетономішалки). Рекомендується додавати домішку як останній складник до готової суміші. Для більш точного визначення часу перемішування слід виконати пробні заміси.


ПРЕЗЕНТАЦІЯ         NEW!

pdf-icon PUTZ-EC ЗАСІБ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ВИСОЛІВ ТА ОНОВЛЕННЯ ПОВЕРХОНЬ
pdf-icon IMPREGNAT DRY ЗАСІБ ДЛЯ ЗАХИСТУ ТА ГІДРОФОБІЗАЦІЇ ПОВЕРХОНЬ 

YouTube

   
DMC Firewall is a Joomla Security extension!