Додати питання
Розкажіть про висоли. Що це таке?
Добрий день. Маю проблему. На стіні приватного будинку на не великій площі лицьової цегли утворились зелені плями. Чи то внаслідок миття оцтовою кислотою чи може були й раніше, але до миття були припорошені - невідомо. Порадьте як з цим боротись?
Добрий день. Я придбав у Вас засіб для видалення висолів PUTZ-EC і зіткнувся із такою проблемою: не встигла стіна висохнути після нанесення цього засобу, білі плями спочатку зникли, але буквально відразу з'явилися знову і ще у більшій кількості? У чому проблема? Як мені побороти ці висоли?
Какие проблемы поверхностей под покраску наиболее распространены? Назовите способы их решения!
Добрий день. Мене цікавить пігмент бірюзо́вий - колір від яскраво-зеленого з блакиттю до блакитного, близький до ціану для виробництва виробів ПВХ. Чи можете запропонувати мені зразок пігменту для випробовування?
Мене цікавить органічний пігмент фіолетового кольору PV 23 для покриття зварювальних електродів з метою маркування. Чи можете виготовити зразок такого кольору для проби?
Добрий день. В якій тарі постачається пластифікатор комплексної дії CH4? Чи буде у бочках, об'ємом 200 л із краном? Дякую.
Де можна почитати інформацію про пластифікатор BASIC, на вашому сайті про нього згадується, але технічної інформації немає...
Добрий день. Я займаюся виробництвом пластикової тари. Чи Ваша компанія зможе запропонувати мені для проведення випробовування зразки сухих порошкових (гранульованих) пігментів для виробництва виробів з пластмаси (каністри, бочки тощо)? Мене цікавлять кольори, витрата пігментів, вартість. Василь Андрійович. м. Житомир.
1. Чи можна отримати від Вас комплект-набір матеріалів для проведення випробовування безпосередньо в себе на виробництві? 2.Чи надаєте допомогу з рецептурою на ваших матеріалах? Дякую.
powered by smfaq
DMC Firewall is a Joomla Security extension!