impregnat dry7Сьогодні бетонна бруківка знайшла широкий спектр застосування і є цікавим матеріалом для приватного, промислового або комунального будівництва. Її привабливість полягає в безлічі форм, високій міцності, можливості повторного використання після розбирання і в низьких витратах у порівнянні з природним каменем або дорожнім клінкером. Поверхня з бруківки - міцна і естетична. Завдяки застосуванню цього матеріалу алеї, тротуари, двори, подвір'я стають значно виразнішими та естетичнішими.

Бруківкою традиційно називають штучно виготовлену бетонну плитку.

Щоб забезпечити задуманий ефект, бетонна бруківка потребує спеціального захисту - просочення поверхні спеціальним матеріалом. Дуже добрий ефект отримуємо застосовуючи сучасний просочувальний засіб для бруківки IMPREGNAT DRY виробництва CHEMTECH-BAYERN (Німеччина).

impregnat dry8IMPREGNAT DRY – використовується для захисту від шкідливої дії агресивного середовища, поверхневого зміцнення, гідрофобізації, обезпилення, збільшення хімічної стійкості, а також як ґрунтувальний (адгезійний) шар для наступних покриттів, а також для надання водовідштовхувальних властивостей різноманітним будівельним матеріалами таким як: бруківка, цегляній кладці, штукатурці, в тому числі затиральним складам для керамічної плитки, бетону, штучного каменю, газосилікатних блоків, дерева та іншим будівельним матеріалам.

Характерні властивості та переваги просочувального засобу (лак для бетону, гідрофобізатор) IMPREGNAT DRY:

gidrofobizaciya-betona-impregnat-dryглибоко проникає в структуру основи;

надає поверхні гідрофобні властивості;

недопускає виникнення виквітів (білих соляних плям);

запобігає зростання мохів і бур'янів;

підсилює колір основи;

полегшує видалення плям від масла та інших забруднень;

збільшує морозостійкість основи, стійкий до UV випромінювання;

не змінює протиковзких параметрів основи.

Діапазон застосувань:

захист та гідрофобізація поверхонь огорожі, які піддаються впливу із навколишнього середовища (дощ, вітер, UV - випромінювання тощо);

захист бруківки від нафтоподібних речовин на автозаправних станціях;

захист і експозиція кольору бруківки з метою додання їй привабливого вигляду, алеї, приватні подвір'я, площі і т.д.;

захист поверхонь вигкладених з бруківки, які піддаються впливу протиожеледжувальних речовин, в'їзд в гараж, тротуар і т.д.

impregnat dry bruk

На цьому фото представлено три епізоди експерименту покриття бруківки засобом IMPREGNAT DRY: зліва - до покриття, посередині - після покриття, справа - результат дії. Чітко видно, що після нанесення води на поверхню фактурного шару бруківки, яка була покрита засобом для захисту та гідрофобізації поверхонь IMPREGNAT DRY, вона (вода) не просочилася всередину, а залишилася на поверхні аж до повного випаровування!

Підготовка основи

Поверхню, яку плануємо покривати лак для бетону IMPREGNAT DRY необхідно у випадку забруднення очистити за допомогою води - найкраще під тиском (KÄRCHER), а в сильно забруднених місцях виключно механічним методом - за допомогою полімерної щітки. Якщо поверхні вкриті білими соляними плямами – ВИСОЛАМИ, грибами, порослі мохом, після повного висихання очищеної площі потрібно провести санітарну обробку поверхні засобом для видалення висолів, білих плям та оновлення поверхонь PUTZ-EC.

lak-dlya-betona-impregnat-dry2-mlak-dlya-betona-impregnat-dry1-mlak-dlya-betona-impregnat-dry3-m

Просочування основи

Просочувальний засіб IMPREGNAT DRY необхідно наносити після повного висихання підготовленої поверхні. Рекомендується нанести два шари. Другий шар наноситься після повного висихання першого шару. IMPREGNAT DRY наноситься за допомогою пензля, валика або шляхом розпилення (низьконапірного). Під час накладки просочувального засобу, температура основи повинна на 3ºС перевищувати температуру точки роси. Поверхня просочувального засобу висихає протягом 2-3 годин при температурі 20ºС.

impregnat dry bruk1impregnat dry bruk2impregnat dry bruk3

impregnat dry13impregnat dry14impregnat dry15

impregnat dry16impregnat dry17impregnat dry18

impregnat dry10impregnat dry11impregnat dry12

Повних експлуатаційних властивостей для пішохідного руху досягає через 12 годин, для дорожного руху через 24 години.

impregnat dry9IMPREGNAT DRY представляє собою однокомпонентну просочувальну композицію холодного твердіння. Обробка поверхонь просоченням надає пористим поверхням, таким як бетонна бруківка, природній камінь, силікатна і керамічна цегла, бетон, тиньк, дерев'яні конструкції тощо гідрофобність, підвищену морозостійкість, збільшує поверхневу міцність в 3 - 5 разів (у деяких випадках до 8 разів), в 2 - 3 рази збільшує стійкість до стирання, обезпилює їх і робить стійкими при експлуатації в агресивних середовищах. Як правило, композиція використовується як самостійне покриття, але також є основою (або ґрунтовкою) для інших наступних покриттів. Наносити композицію можна при температурі від +5° до + 60°С. Є позитивний досвід обробки дерев'яних та пластмасових поверхонь.

lak-dla-betonaПри використанні засобу IMPREGNAT DRY поверхня, яка обробляється повинна бути шорсткуватою, не містити вапняного (цементного) молока, залишків розчинів, пилу та інших речовин, що знижують ефект просочення, а також повинні бути вилучені жирові плями, раніше нанесені покриття тощо.

На оброблювану поверхню лак для бетону IMPREGNAT DRY слід наносити пензлем або валиком. Глибина проникнення складу залежить від ступеня пористості оброблюваної поверхні, звідси витрату матеріалу встановлюють пробним нанесенням і вона може становити наприклад від 0,15 – металева поверхня до 0,7 кг/м2 – пористий бетон низьких марок. Ступінь просочення може регулюватися в кожному конкретному випадку по необхідності. Кількість шарів нанесення матеріалу IMPREGNAT DRY залежить від призначення оброблюваної поверхні (об’єкту) та поставлених до нього вимог.

Час полімеризації залежить від температури навколишнього середовища і вологості звідси рекомендується дотримуватися технологічної перерви між шарами 12-24 години.

Поставляється композиція в будь-якій зручній для споживача тарі.

vysoly-na-kirpice-putz-ec-2

impregnat1

                  • putz-ec5Експеримент: обробка 50% поверхні фактурного шару відібраних зразків бруківки матеріалами для видалення висолів PUTZ-EC і гідрофобізації IMPREGNAT DRY. Представлена на фото бруківка виготовлена з додаванням пігментів COMFORT та пластифікатора для бетону CH4 виробництва CHEMTECH-BAYERN GmbH (Німеччина).

Висновок: оброблені поверхні після покриття фактурного шару відібраних зразків бруківки засобом для зміцнення, захисту та гідрофобізації поверхонь IMPREGNAT DRY отримали гідрофобні властивості (після дощу вода не просочується всередину зразків, а отже значно збільшиться термін експлуатації виробів, оскільки зросте морозостійкість), колір основи став насиченішим та контраснішим. Поверхні, які були покриті засобом IMPREGNAT DRY не змінили протиковзких показників.


ПРЕЗЕНТАЦІЯ         NEW!

pdf-icon PUTZ-EC ЗАСІБ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ВИСОЛІВ ТА ОНОВЛЕННЯ ПОВЕРХОНЬ
pdf-icon IMPREGNAT DRY ЗАСІБ ДЛЯ ЗАХИСТУ ТА ГІДРОФОБІЗАЦІЇ ПОВЕРХОНЬ

YouTube

   

У випадку виникнення запитань зв'яжіться з нашими технічними спеціалістами.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd